Схожі ігрові автомати:
book-of-ra-deluxe
sizzling-hot
aztec-treasure
columbus-deluxe
bananasplash
queen-of-hearts
dolphins-pearl-deluxe
Lucky-Lady-Charm
book-of-ra
Bananas-go-Bahamas
ultra-hot
Golden-Planet

  Волатильність:    Висока
  Кількість барабанів:    5
  Дикий символ:    Є
  Максимальний множник:    10000
  Виробник:    Novomatic
  Кількість ліній:    9
  Фриспіни:    Є
  Скаттер символ:    Є
  Ставка на лінію:    1/100

Огляд

panther-moonКомпанія з розробки софт – забезпечення для ігрових автоматів Novomatic приготувала для вас дуже красивий, якісний слот «Panther Moon». Нічні пейзажі диких джунглів, де мешкає головна героїня симулятора, заворожують, але гемблера більше вразить високий відсоток віддачі, заявлений виробником – 96,3%.

Приготуйтеся крутити барабани і збирати виграші! Задній фон відео-слота ідеальний. У місячному світлі виглядає чарівно, а світло, що падає на листя дерев, надають картинці ще більшої загадковості. У центрі розташовані п’ять барабанів. Нижня частина екрану зайнята функціональними клавішами.

Вони допоможуть налаштувати симулятор на продуктивну і якісну гру. Для вибору активних ліній передбачені кнопки 1,3,5,7,9 Line. Розмір ставки легко встановити кнопками Bet One або Bet Max. Причому якщо за допомогою першої Ви зможете здійснити цей процес поетапно, підвищуючи суму на кону від 1 до 100 кредитів, то друга дозволить відразу поставити максимальні значення і зіграти ва-банк.

Ще один важливий момент-установка номіналу монети-Coin. Залежно від обраного значення один віртуальний кредит буде дорівнює 0.5, 1.00 або 2.00 монетам. Старт барабанів здійснюється багатофункціональною клавішею Start/Skip / take win.

Крім оборотів вертушок, ви отримуєте можливість пропустити непотрібне дію або перевести зароблені бонуси на віртуальний рахунок. Наприклад, якщо ви не хочете подвоювати виграш в ризик-сеті. Правила та інша важлива для гемблера інформація про роботу ігрового автомата Panther Moon зібрана в розділі Info.

Символи

В якості символів виступають рослини і тварини. Кожна картинка при цьому має свій коефіцієнт множення за комбінацію з трьох-п’яти зображень на активній лінії. Карткові позначення принесуть вам мінімальні множники. 9, 10, J, Q оцінюються знаменником 2-100, K і A – 10-125. Красива, зелена метелик має множник 20-400, а дивовижні квіти, схожі на річкові лілії дозволять збільшити прибуток в 15-250 разів. Сова і вовк зроблять вас багатшими в 2-750 разів.

Але перераховані множники не межа мрій. Головний персонаж симулятора Чорна пантера – Wild знак. З’являючись на екрані емулятора Місячна Пантера, вона замінює всі символи на активних рядках, формуючи максимально прибуткову комбінацію, а потім, збільшує виграш в два рази. Крім цього, дика кішка принесе вам максимально високий коефіцієнт множення до 9000 за п’ять зображень.

Призовий сет

Скаттер не підкоряється впливу Wild знака. Він може випадати в будь-якій позиції на котушках, але, якщо зберете три, чотири або п’ять пейзажів відкриєте доступ до безкоштовної серії Free Spin. Котушки зроблять п’ятнадцять вільних обертів, а всі зароблені гроші в результаті будуть помножені на мульти-множник х3. Не забувайте і про ризик гру.

Ризик гра

Після кожного зіграного спина у вас з’являється можливість подвоїти прибуток. Досить натиснути на кнопку Gamble і перед вами відкриється нове вікно. У центрі екрану побачите перевернуту сорочкою вгору карту. Спробуйте вгадати якого вона кольору.

Зробивши вибір, натискайте на клавішу відповідного кольору Black або Red. Тривалість раунду може бути необмеженою. Головне, щоб кожен вибір закінчувався вашою перемогою. В іншому випадку відразу ігровий автомат Місячна Пантера поверне в основний тур, не заробивши ні копійки.